ÖZDEMİR T&E' YE HOŞ GELDİNİZ

ÖZDEMİR T&E 2009 yılından beri eğitim alanında faaliyet gösteren RUSCA DİL KURSU bünyesinde kuruldu.
Minsk rusca kursu Dil Okulu, sahip olduğu modern yapısı, merkezi lokasyonu ve deneyimli yabancı eğitmenleriyle dil eğitimleri ile hizmet veren kurumsal bir firmadır. Eğitimin yanı sıra Dil Merkezimizde ve sosyal alanlarda aktiviteler düzenlenmektedir.
seviye koşulu olmadan tüm öğrencilerimiz için Pratik Konuşma Sınıfları oluşturulup öğrencilerin hızlı ve akıcı konuşması hedeflerimiz arasındadır. Öğrendiğiniz rusçadili Gramer’in yanı sıra konuşma dilide çok önemli bir yere sahiptir. Minsk’te bulunan rusça dil merkezimiz tüm bunların kaliteli eğitimin garantisine tüm öğrencilerine vermektedir.
Minsk’in her yerinden ulaşımın kolay olduğu ve sınıflarımızda yerli yabancı, alanlarında profesyonel eğitim kadrosu, maksimum12 kişilik sınıfları ve tüm teknolojik donanımı ile öğrencilerin kariyerlerinde atacakları adımlarda onların yanında yer alır.Anadili Rusça olan eğitmenlerimiz tamamı alanında uzman, tecrübeli ve rusçaöğretmenliği bölümünden mezundur. Dil okulumuz minsk’terusça eğitim için harika bir fırsat sunar. Tren istasyonuna ve hareketli kent merkezine yakın, sakin bir yerleşim bölgesinde yer alan minsk, rusça öğrenmek için mükemmel bir ortam sağlar. ÖZDEMİR T&E, profesyonel ve kaliteli dil eğitimi anlayışla hizmet sunmaya devam etmektedir.

Misyonumuz
Yurtdışına eğitim almak amacı ile gitmeyi planlayan öğrencilere karar vermelerinde yardımcı olacak en doğru ve güncel bilgileri vermek ve karar aşamasından itibaren içinden geçecekleri tüm süreçleri (okul başvurusu, kayıt, vize, seyahat, konaklama) öğrenciler adına yönetmek.

Vizyonumuz
Dünya’nın her yerinden eğitim amacı ile gelecek öğrencilere ücretsiz eğitim danışmanlık hizmeti vermek.

ÖZDEMİR T&E Belarusun başkenti Minskte bulunan Dil kursu ve Tur şirketidir. Yurtdışı turizim organizasyonları düzenlemektedir. Bunun yanısıraMinsk turları
Brest turları
Uçak rezervasyonları (belavia-thy)
Vize işlemleri
Havaalanı karşılama ve transfer
Eğlence organizasyonları
Otel rezarvasyonları
Kiralık ev ve araç
Rusça tercümanlık
Ehliyet ve resmi evrak tercümeleri (noter onaylı)
Minsk casino turları
Ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

[contact-form-7 404 "Not Found"]